RODO

– Oświadczenie o ochronie prywatności –

Oświadczenie o ochronie prywatności obowiązuje dla witryny korda-apartments.pl należącej do Korda Apartments. W oświadczeniu zostały podane  sposoby zbierania i przetwarzania przez nas i wykorzystywania informacji, m.in. danych osobowych, które udostępniasz na swojej stronie: korda-apartments.pl. Opisuje również dostępne opcje w zakresie korzystania z Twoich danych osobowych, Twojego dostępu do nich oraz ich aktualizacji.

– Gromadzenie danych przez Korda Apartments obejmują –

 • Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres zamieszkania;
 • Dane karty kredytowej (rodzaj karty, numer karty, imię i nazwisko na karcie, termin ważności oraz kod CVC);
 • Informacje dotyczące pobytu gościa, w tym daty przyjazdu i wyjazdu, życzenia specjalne, obserwacje na temat preferencji dotyczących usług,
 • Dane, których nam dostarczasz na temat Twoich preferencji dotyczących działań marketingowych, także te dostarczane nam za pośrednictwem ankiet, konkursów lub ofert promocyjnych, w których bierzesz udział;

– Wykorzystujemy Twoje dane do następujących celów

 • Rezerwacje – potrzebujemy Twoich danych osobowych, aby zrealizować Twoją rezerwację internetową i nią zarządzać.
 • Obsługa klienta – wykorzystujemy Twoje dane osobowe, by realizować obsługę klienta.
 • Opinie gości – możemy wykorzystać Twoje dane kontaktowe, by wysłać Ci na adres e-mail zaproszenie do napisania opinii po pobycie. Może to pomóc innym podróżującym w wyborze najodpowiedniejszego dla nich obiektu. Jeśli napiszesz opinię, może ona zostać opublikowana na naszej stronie.
 • Działania marketingowe – wykorzystujemy Twoje dane także do działań marketingowych, w zakresie dozwolonym przez prawo.
 • Inne metody komunikacji – możemy kontaktować się z Tobą przy innych okazjach, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej, wiadomości SMS lub telefonicznie – wybrana metoda uzależniona będzie od podanych przez Ciebie informacji. Możemy kontaktować się z Tobą z kilku powodów:

- Udzielenie odpowiedzi lub rozwiązanie kwestii zgłoszonych przez Ciebie.

- W przypadku niedokończenia rezerwacji online, możemy przesłać Ci e-mailem przypomnienie o dokończeniu swojej rezerwacji. Uważamy, że ta dodatkowa usługa umożliwia Ci kontynuację już rozpoczętej rezerwacji bez konieczności ponownego wyszukiwania obiektu noclegowego i wpisywania swoich danych.

- W przypadku korzystania z naszych usług, możemy przesłać Ci kwestionariusz lub poprosić Cię o ocenę doświadczeń z korzystania z naszej strony.

 • Aspekty prawne – w określonych przypadkach może zachodzić potrzeba wykorzystania Twoich danych, w tym osobowych, w celu rozwiązania skarg i sporów prawnych, w przypadku postępowań urzędowych, a także w sprawach związanych z przestrzeganiem przepisów prawa czy urzędowych wniosków złożonych przez organy ścigania.

 

– Udostępnianie danych – współpraca z portalami –

 • booging.com: współpracujemy ze spółką Booking.com B.V. z siedzibą pod adresem Herengracht 597, 1017 CE Amsterdam, Holandia (www.booking.com) w celu zapewnienia usług rezerwacji internetowych. Jesteśmy odpowiedzialni za zawartość tej strony i umożliwiamy Ci dokonywanie rezerwacji bezpośrednio przez tę stronę, jednak rezerwacje przetwarzane są przez Booking.com.

Tym samym informacje, które podajesz na stronie, będą udostępniane też Booking.com Informacje te mogą zawierać informacje osobiste, np. imię i nazwisko, Twoje dane kontaktowe i dane dotyczące płatności, imiona i nazwiska gości podróżujących z Tobą oraz wszelkie życzenia, które zostaną złożone przy okazji dokonywania rezerwacji.
Aby dowiedzieć się więcej o spółce Booking.com i spółkach powiązanych, zapraszamy na stronę  Booking.com. Booking.com wyśle Ci e-mail potwierdzający rezerwację, e-mail przed przyjazdem oraz dostarczy Ci informacji o okolicy i obiekcie. Booking.com zapewnia także całodobową, międzynarodową obsługę klienta z lokalnych biur w ponad 20 językach. Udostępnianie Twoich danych pracownikom obsługi klienta Booking.com jest niezbędne do zapewnienia pomocy w każdej sytuacji.

 • Zewnętrzni dostawcy usług – możemy korzystać z dostawców usług w celu przetwarzania Twoich danych osobowych w naszym imieniu. Jest ku temu kilka powodów, zgodnie z zapisami niniejszego oświadczenia, m.in. ułatwianie płatności za rezerwacje, przesyłanie materiałów marketingowych lub wsparcie analityczne. Zewnętrzni dostawcy usług związani są klauzulą poufności i nie wolno im wykorzystywać Twoich danych osobowych do własnych ani żadnych innych celów.

– Przechowywanie danych przez firmę Korda Apartments –

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tak długo jak będzie to konieczne, aby dostarczać Ci usługi, przestrzegać obowiązującego prawa, rozwiązywać spory pomiędzy stronami oraz prowadzić działalność, w tym wykrywać oszustwa, inne nielegalne działania i zapobiegać im. Wszelkie przechowywane przez nas dane osobowe podlegają zapisom niniejszego Oświadczenia o ochronie prywatności. Jeśli masz pytanie dotyczące okresów przechowywania określonych rodzajów danych, skontaktuj się z nami, korzystając z podanych poniżej danych kontaktowych.

– Pytania lub skargi –

Jeśli masz pytania lub uwagi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych lub jeśli chcesz skorzystać z dowolnego prawa, które przysługuje Ci w ramach niniejszego oświadczenia, skontaktuj się z obiektem: biuro@korda-apartments.pl .